doi:10.3849/1802-7199

11. Brněnské politologické sympozium

Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity pořádá již jedenáctý ročník prestižního Brněnského politologického sympozia, tentokrát s podtitulem "Třetí dekáda české zahraniční politiky".

Konference sestává ze tří odborných panelů na témata "Česká zahraniční diplomacie", "Zahraniční politika ČR v kontextu evropské integrace" a "Bezpečnostní dimenze české zahraniční politiky". Na konferenci se setkáte s odborníky na mezinárodní vztahy, evropskou integraci či bezpečnostní politiku, stejně jako se známými žurnalisty.

Na závěr konference proběhne expertní diskusní poloformální kulatý stůl na téma "Třetí dekáda české zahraniční politiky", ve kterém budou diskutovat mj. poslanec PČR Marek Ženíšek, exministr obrany Alexandr Vondra, žurnalisté Ondřej Šlechta a Ondřej Kundra či Michal Kořan z Ústavu mezinárodních vztahů.

Konference je pořádaná Mezinárodním politologickým ústavem ve spolupráci s nadací Konrad-Adenauer-Stiftung, Fakultou sociálních studií a mediálními partnery Euroskop při Úřadu vlády České republiky, Eurocentrum Brno a internetovým portálem EurActiv.

Kdy: ve čtvrtek 9. dubna 2015 od 09:30 hod.

Kde: Fakulta sociálních studií MU, Joštova 10, Brno

Vice informaci a registrace na www.iips.cz

ikona souboruProgram

2015_04_iips_symposium, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 18.3.2015 12:03:14 | přečteno 1346x | Frank