doi:10.3849/1802-7199

Call for papers - VI. studentská bezpečnostní konference

Centrum bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha, Centrum pro bezpečnostní a strategická studia a Oddělení bezpečnostních a strategických studií Katedry politologie Fakulty sociálních věd Masarykovy univerzity srdečně zvou studenty všech studijních programů (Bc., Mgr., Ph.D.) k podání návrhu příspěvků na šestou výroční studentskou konferenci věnovanou soudobým bezpečnostním tématům.

Zejména jsou vítány návrhy příspěvků na následující aktuální bezpečnostní témata: boj proti terorismu a extremismu, post-konfliktní rekonstrukce, proliferace zbraní hromadného ničení, pirátství. Vítány jsou však i návrhy příspěvků na další relevantní témata.

Konference se uskuteční v pátek 25.4.2014 v budově budově Metropolitní univerzity Praha na Žižkově (Prokopova 16, Praha 3, 130 00).

Návrhy příspěvků zasílejte e-mailem na adresu conference@c4ss.cz do 7.3.2014.

Návrh příspěvku by neměl přesáhnout 300 slov a musí být doručen v jednom z následujících formátů: Word Document (.doc) nebo Adobe Acrobat (.pdf). Návrh musí obsahovat název příspěvku, celé jméno autora/autorky, kontaktní e-mailovou adresu, ročník studia a název instituce, na které autor/ka studuje. Autoři vybraných příspěvků budou informováni e-mailem koncem března 2014. Písemné verze všech příspěvků přednesených na konferenci budou zveřejněny ve sborníku, který bude publikován po skončení konference. Požadavky na délku písemné verze jejich příspěvku a informace o citační normě budou potvrzeným přispěvovatelům upřesněny na webových stránkách www.cbss.cz a www.c4ss.cz.

Účast na konferenci je zdarma.

Elektronická registrace neprezentujících účastníků konference bude zahájena koncem března 2014 na www.c4ss.cz.
Vytvořeno 21.11.2013 11:17:05 | přečteno 1921x | Frank