doi:10.3849/1802-7199

Dopady hospodářské krize na bezpečnostní sektor

Mezinárodní asociace bezpečnostního managementu - ASIS Czech Republic pořádá panelovou diskuzi na téma "Dopady hospodářské krize na bezpečnostní sektor".

Termín: 17.2.2009 od 9:00

Místo: Clarion Congress Hotel Praha, Freyova 33 (www.cchp.cz)

ASIS Czech Republic je českou pobočkou ASIS International, které je předním mezinárodním sdružením bezpečnostních profesionálů. Základní vizí je rozvoj bezpečnosti ve státní i soukromé sféře formou profesních vzdělávání, certifikací (mezinárodně uznávané certifikace ve třech oblastech CPP, PCI, PSP), mezinárodním internetovým diskusním fórem, pořádáním odborných konferencí, seminářů, výstav a vydáváním vlastních odborných publikací a periodických časopisů k bezpečnostní problematice.

V rámci plánované panelové diskuze vystoupí přední čeští odborníci na bezpečnost, spolu se zástupci Ministerstva vnitra a České národní banky. Diskuze by se měla zabývat především očekávaným dopadem stávající hospodářské situace na vývoj kriminality, dopady krize na jednotlivé segmenty bezpečnostního průmyslu, dopady na vnitropodnikovou bezpečnost a diskutující se také pokusí odhadnout, jaké trendy v bezpečnosti může přinést budoucí vývoj.

V případě vašeho zájmu potvrďte svoji účast na adrese info@asiscz.org.

ikona souboruPozvánka.

Vytvořeno 9.2.2009 13:08:32 | přečteno 4129x | Frank