doi:10.3849/1802-7199

Výzva pro podání návrhů příspěvků na studentskou konferenci

Výzva pro podání návrhů příspěvků na čtvrtou výroční studentskou konferenci, která se uskuteční na Metropolitní univerzitě Praha v pátek 20.4.2012.

Centrum bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha ve spolupráci Centrem pro bezpečnostní a strategická studia v Brně Vás srdečně zvou k účasti na čtvrtou výroční studentskou konferenci věnovanou soudobým bezpečnostním tématům. Hlavním tématem konference je Bezpečnost v době rozpočtových škrtů. Zejména proto vítáme návrhy příspěvků na následující aktuální bezpečnostní témata: dopady krácení národních rozpočtů na obranu a bezpečnost, boj proti terorismu a extremismu, post-konfliktní rekonstrukce, proliferace jaderných zbraní, pirátství. Vítáme však i návrhy příspěvků na další relevantní témata.

Návrhy příspěvků zasílejte e-mailem na adresu conference@c4ss.cz do 2.3.2012.

Návrh příspěvku by neměl přesáhnout 300 slov a musí být doručen v jednom z následujících formátů: Word Document (.doc) nebo Adobe Acrobat (.pdf). Návrh musí obsahovat název příspěvku, celé jméno autora/autorky, kontaktní e-mailovou adresu, ročník studia a název instituce, na které autor/ka studuje. Autoři vybraných příspěvků budou informováni e-mailem v druhé polovině března 2012. 

Písemné verze všech příspěvků přednesených na konferenci budou zveřejněny ve sborníku, který bude publikován po skončení konference. Požadavky na délku písemné verze jejich příspěvku a informace o citační normě budou potvrzeným přispěvovatelům upřesněny na webových stránkách http://www.cbss.cz a http://www.c4ss.cz.

Vytvořeno 21.10.2011 9:15:04 | přečteno 2376x | Frank