doi:10.3849/1802-7199

Aktuality

Obrázek aktuality
13.09.2010

Euro-Atlantic Quarterly - nový partner časopisu

Novým partnerem časopisu Obrana a strategie se stal magazín Euro-Atlantic Quarterly, který je jedním z dlouhodobě realizovaných projektů Slovenské atlantické komise. Časopis vznikl za účelem rozvíjení diskuse v oblasti mezinárodních vztahů, bezpečnosti a transatlantického partnerství. Bližší informace jsou k dispozici na internetové adrese:

Více informací
Obrázek aktuality
25.06.2010

Nový člen redakční rady

Dne 14. června 2010 jmenoval v souladu s čl. 3, odst. 4 Statutu redakční rady rektor Univerzity obrany nového člena redakční rady. Stal se jím ing. Vladimír Karaffa, CSc. z Institutu doktrín ve Vyškově.

Více informací
Obrázek aktuality
09.04.2010

Portál časopisu Obrana a strategie zařazen do projektu WebArchiv Národní knihovny ČR

Internetový portál časopisu Obrana a strategie byl vybrán a zařazen Národní knihovnou ČR do jejího projektu WebArchiv jako kvalitní informační zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou nyní automaticky archivovány několikrát ročně Národní knihovnou České republiky a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR. Více informací o projektu naleznete na:

Více informací
Obrázek aktuality
15.01.2010

Jmenování redakční rady

Rektor Univerzity obrany prof. ing. Rudolf Urban, CSc. jmenoval novou redakční radu časopisu Obrana a strategie na období 2010-2012. Bližší informace o složení rady zde:

Více informací