doi:10.3849/1802-7199

Aktuality

Obrázek aktuality
10.04.2008

Zastoupení v PILA/Crossref

Univerzita obrany získala členství a zastoupení v organizaci PILA/Crossref. PILA (Publishers International Linking Association) je neziskové a nezávislé sdružení předních světových vydavatelů odborné literatury, které provozuje systém Crossref. Díky této skutečnosti získal časopis Obrana a strategie možnost implementace DOI (Digital Object Identifiers) do publikovaných textů. Bližší informace o PILA/Crossref a DOI naleznete na http://www.crossref.org a http://knihovna.vsb.cz/kurzy/uvod/08.html.


Více informací
Obrázek aktuality
02.04.2008

Zastoupení časopisu v EASE

Časopis Obrana a strategie získal členství a zastoupení v European Association of Science Editors pro rok 2008. Tímto krokem získává vydavatel časopisu přístup k nejnovějším informacím o trendech v oblasti publikování vědeckých textů a získává možnost účastnit se na mezinárodních aktivitách uvedené organizace. Časopis v EASE zastupuje předseda redakční rady dr. Libor Frank. Bližší informace o EASE jsou k dispozici na adrese: www.ease.org.uk.

Více informací
Obrázek aktuality
24.01.2008

Výběr z produkce ÚSS 2007

Do sekce "Ústav strategických studií" byla přidána podsekce "Výběr z produkce". Zde je možné stáhnout vybrané publikace ÚSS ve formátu .pdf, vydané v průběhu roku 2007.

Více informací
Obrázek aktuality
09.01.2008

Obranné zdroje České republiky

Právě vyšla nová publikace Obranné zdroje České republiky. Jedná se již o páté pokračování seriálu vydávaného Ústavem strategických studií Univerzity obrany. Obsah jednotlivých ročníků je vždy zaměřen na konkrétní okruh problémů, dle aktuálních potřeb, možností a složení autorského kolektivu. Základní cíle této publikační řady však zůstávají neměnné. Obranné zdroje mají především poskytnout kvalifikovanou analýzu zdrojů, naznačit možný budoucí vývoj v oblasti zdrojů pro zajištění obrany ČR a hodnotit dopady tohoto vývoje na AČR. Bližší informace o publikaci naleznete zde:

Více informací
novější1 [...] 10 11 12 13